Zaginął Bronisław Szułakiewicz, ostatni raz był widziany na terenie dzielnicy IV

Zaginął Bronisław Szułakiewicz, ostatni raz był widziany na terenie dzielnicy IV Zaginął Bronisław Szułakiewicz, ostatni raz był widziany na terenie dzielnicy IV

**Aktualizacja** – Mężczyzna się odnalazł.

Policja poszukuje zaginionego Bronisława Szułakiewicza, 89-letniego mieszkańca Krakowa. Po raz ostatni był on widziany 10 marca br. około godz. 13, na przystanku przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie (w kierunku ul. Korczaka). Mężczyzna nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
 

Rysopis zaginionego: wzrost około 175 cm, 75 kg wagi, krępa budowa ciała, oczy brązowe, twarz owalna, uszy przylegające, nie posiada znaków szczególnych. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w granatową kurtkę długości 3/4, szare spodnie sztruksowe, koszulę fioletowo-czarną, czarną kamizelkę, szalik granatowo-zielony, granatowy kaszkiet.

Mężczyzna może mieć problemy z pamięcią. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Krakowie: tel. 12 61-57-034, 12 61-57-180 lub 997.

 

Dodaj komentarz