Wymień się kulturą!

Wymień się kulturą! Wymień się kulturą!

Masz ochotę na nową książkę, płytę lub film? Chcesz poszerzyć swoje kulturalne zbiory niskim kosztem lub całkowicie za darmo? Okazja do tego już w sobotę, 11 lipca, podczas wymianki kulturalnej, organizowanej po raz pierwszy w Dworku Białoprądnickim.

Inicjatywa jest fantastyczną okazją, by odświeżyć swoje domowe kolekcje. Zabierzcie winyle, płyty, kasety i książki, które chcielibyście wymienić na „nowe”. Po porostu złapcie swap! Między godz. 16 a 19 w dworkowej Strefie Relaksu będzie można wymieniać, pożyczać, negocjować ceny, kupować i sprzedawać. Wszystko to w relaksującej, wakacyjnej atmosferze przy dobrej muzyce.

Wizyta w Dworku to również okazja, odwiedzić multimedialne regały Kultury Na Widoku, na których znajdziemy filmy, książki, muzykę, gry oraz archiwalia. Łącznie to ponad 900 utworów w wersji cyfrowej, dostępnych w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej fundacji Legalna Kultura. Nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, żeby wyrobić w sobie nawyk sięgania po kulturę z legalnych źródeł.

Strefa Relaksu w Dworku Białoprądnickim działa w każdą letnią sobotę od godz. 16.00. Odpoczynek, ruch, spotkania z interesującymi ludźmi – plener Dworku jest do tego idealny! Na wszystkich, którzy postanowią skorzystać ze Strefy Relaksu, będą czekały leżaki, koce, książki i gry planszowe. Odbywać się również będą otwarte warsztaty z instruktorami. Zaplanowano pogaduchy o zdrowym żywieniu i sekretach urody, zajęcia florystyczne i taneczne, a także zumbę. Pojawi się również okazja nie tylko do odświeżenia swoich szaf podczas wielkiego plenerowego ciuchowiska, ale i pierwszy raz w Dworku odbędzie się wymianka kulturalna.

Dodaj komentarz